Fundacja Zawsze w Formie

warszawa, pałac młodzieży w warszawie, fundacja zawsze w formie, news, wiadomości, umowa, fundacja, patronat, patron, sukces

Fundacja Zawsze w Formie, objęła patronat nad najbardziej rozpoznawalną instytucją w Warszawie – Pałacem Młodzieży, a w szczególności  nad ośrodkiem wypoczynkowym w Pieczarkach.

Do podpisania porozumienia doszło 28.01.2021 pomiędzy reprezentantami stron, Prezesem Fundacji Zawsze w Formie Maciejem Jakubcem oraz Dyrektorem Pałacu Młodzieży Bartłomiejem Krynickim.

Szansa dla młodzieży

Fundacja przyjmuje patronat Pałacu Młodzieży, w ramach którego planuje prowadzić działania mające na celu rozszerzeniem oferty edukacyjnej. 

W szczególności organizację wyjazdów sportowych, prowadzenie działań polegających na gromadzeniu środków finansowych mogących służyć wyposażeniu Pałacu Młodzieży (szczególnie Ośrodka) w sprzęt sportowy niezbędny do realizowanych przez Pałac Młodzieży działań, a także mogących stanowić wsparcie dla innych inwestycji na terenie Ośrodka.

warszawa, pałac młodzieży w warszawie, fundacja zawsze w formie, news, wiadomości, umowa, fundacja, patronat, patron, sukces

Kim jest patron?

Fundacja Zawsze w Formie jest organizacją, która w ramach swojej działalności statutowej zajmuje się m. in. wspieraniem, rozwojem i promocją sportu i kultury fizycznej oraz zdrowego i ekologicznego trybu życia, w tym aktywizacją oraz edukowaniem dzieci i młodzieży w tym zakresie. 

Fundacja może realizować swoje cele statutowej bezpośrednio, jak również pośrednio tj. poprzez współpracę i wspieranie innych organizacji i instytucji działających w zakresie zbieżnym w wymienionymi wyżej celami Fundacji.

 

Pałac Młodzieży 

jest pozaszkolną placówką oświatowo – wychowawczą, której jednym z celów działalności jest realizacja zadań edukacyjnych, wychowawczych, rekreacyjnych i sportowych. 

Powyższe cele Pałac Młodzieży realizuje poprzez pozaszkolną programową działalność pedagogiczną m.in. poprzez stworzenie warunków do podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowanie umiejętności spędzania czasu wolnego i promowanie zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży.

Pałac Młodzieży jest również właścicielem ośrodka wypoczynkowego na mazurach – Ośrodek Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach.

Zachęcamy do obserwowania profili w Social Media, aby być na bieżąco!

Facebook Zawsze w Formie

Facebook Pałacu Młodzieży w Warszawie

Facebook Pantera Family&Sport Club

Inne artykuły:

Jak czytać etykiety? – Kliknij tutaj

Czekolada na zdrowie – Kliknij tutaj

Morsowanie – Kliknij tutaj

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email